IV edycja Konferencji Inżynierii Wymagań i Analizy Biznesowej

26 Kwiecień 2018
0 Komentarze

Testuj.pl zostało oficjalnym partonem medialnym IV edycji Konferencji Inżynierii Wymagań i Analizy Biznesowej.  Wydarzenie odbędzie się 14-15 czerwca w Warszawie i zgromadzi 20 prelegentów, którzy będą się dzielić swoją wiedzą z uczestnikami.


Konferencja Inżynierii Wymagań i Analizy Biznesowej, czyli KIWAB to konferencja organizowana przez analityków dla analityków biznesowych, systemowych, inżynierów wymagań, ale również wszystkich tych, którzy są zaangażowani w tworzenia produktów informatycznych.

Wydarzenie organizowane jest przez Stowarzyszenie Inżynierii Wymagań od 2014 roku i przez 3 kolejne lata była jedyną taką konferencją w Polsce gromadząc łącznie ponad 400 uczestników.

Celem konferencji jest nie tylko wymiana doświadczeń, ale również podnoszenie jakości wytwarzanego oprogramowania

Wiedza będzie przekazywana uczestnikom poprzez prezentacje dobrych praktyk oraz narzędzi wykorzystywanych w analizie biznesowej i inżynierii wymagań.

W ciągu 2 dni konferencji uczestnicy będą mogli wysłuchać 20 prelegentów, którzy są gotowi dyskutować oraz podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem.

W tym roku na uczestników czeka wiele ciekawych propozycji a także jeden dodatkowy, całodniowy warsztat!

Agenda wydarzenia dostępna jest na stronie: https://kiwab.pl/agenda/

Uwaga! Do końca kwietnia cena zamawiając pełen pakiet na 2 dni konferencji zapłacisz -64% ceny regularnej. (cena Early Birds).

Zapisy na wydarzenie: www.4kiwab.evenea.pl


 

Nina Czaja
Junior Marketing Specialist

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o